obraz obraz obraz

Zbieracz pyłu: Już nigdy nie szlifuj w tumanach pyłu


Jest to narzędzie do szlifowania gładzi gipsowych bez tumanów pyłu. Na pewno nie raz zdarzyło Ci się wypełniać ubytki, rysy, dziury czy pęknięcia na ścianach. Podczas szlifowania pył jest praktycznie wszędzie. Zbieracz pyłu to narzędzie do szlifowania gładzi gipsowych bez tumanów pyłu. Zastosuj nasz produkt i już nigdy nie szlifuj w tumanach pyłu, oszczędzając czas na sprzątanie. Przekonaj się sam, zobacz odcinek e-doradcy.

Pokrowiec na Kuwetę Malarską: Oszczędzaj czas i pieniądze podczas malowania


Pokrowiec na kuwetę malarską marki Blue Dolphin Tapes to wysokiej jakości ekologiczny pokrowiec, który w błyskawiczny sposób umożliwi pozbycie się farby, bez konieczności mycia kuwety. Dzięki temu produktowi wystarczy jedna kuweta i kilka pokrowców na pomalowanie całego mieszkania wieloma kolorami. Zobacz odcinek e-doradcy i sprawdź jak to działa.

Wałek Dolphin: Uniwersalny i odporny na działanie rozpuszczalników


Dzięki odpowiednio dobranej tkaninie, z łatwością pomalujesz nim wiele różnych powierzchni zarówno farbami lateksowymi jak i emulsyjnymi. Wałek daje gwarancje jednolitego i gładkiego toczenia się po malowanej powierzchni oraz eliminuje tworzenie się smug. Jest odporny na działanie rozpuszczalników. Używając ten produkt uzyskasz gładką powłokę malarską. Dostępny w rozmiarach 18, 25 cm. Zobacz odcinek e-doradcy.

Wałek Velur: Malowanie parkietów oraz lamperii bez ryzyka


Wałek wykonany jest z wełny i przeznaczony jest do malowania parkietów oraz lamperii lakierami na bazie agresywnych rozpuszczalników. Możesz bez ryzyka używać go w połączeniu z lakierami dwuskładnikowymi, poliestrowymi czy epoksydowymi. Jest on odporny również na żywice. Do dyspozycji masz sześć rozmiarów wałków: 6, 10, 12, 15, 18, 25 cm. Zobacz odcinek e-doradcy.

Wałek Bluewhite: Malowanie nierównych powierzchni bez smug


Przeznaczony do farb emulsyjnych i lateksowych. Produkowany jest metodą termofuzji, polegającą na termicznym wtopieniu tkaniny w plastikowy rdzeń wałka. Wałek wykonany jest z trudnościeralnej i odpornej na rozrywanie tkaniny, dzięki czemu jest bardziej trwały. W zależności od potrzeb można wybrać rozmiary: 18 lub 25cm. Produkt ten dostępny jest również w wersji wałka kątowego. Wałek kątowy przeznaczony jest do malowania narożników, kątów oraz innych trudno dostępnych miejsc, takich jak prostopadłe łączenie powierzchni. Znakomicie sprawdzi się przy malowaniu pomieszczeń wewnątrz. Przekonaj się sam. Zobacz odcinek e-doradcy.

Wałek Fasada: Idealne pokrycie podczas malowania chropowatych powierzchni


Przygotowujesz się do malowania fasad lub elewacji? Oto wałek dla Ciebie. Wykonany jest z trudnościeralnej tkaniny, która zapewnia jego trwałość i sprawia, że wałek nadaje się do wielokrotnego użycia. Podkład wykonany z chłonnej gąbki zwiększa wydajność pracy, co pozwala rozprowadzić farbę na większej powierzchni bez konieczności częstego sięgania po farbę do kuwety lub wiadra. Produkt dostępny jest w dwóch rozmiarach: 18 oraz 25 cm. Zobacz odcinek e-doradcy.

Taśma Paroizolacyjna: Mocowanie folii oraz uszczelnianie membran budowlanych


Taśma posiada bardzo niską paroprzepuszczalność oraz wysoką siłę klejenia. Dzięki niej szczelnie i pewnie zakleimy styki czy zakłady folii paroizolacyjnej. Dodatkowo taśma przystosowana jest do długotrwałego pozostawania na powierzchni, dzięki czemu unikniemy problemów takich jak marszczenie i pękanie złącz folii. Produkt jest dostępny w jednym uniwersalnym rozmiarze 60mmx25m. Dodatkową zaletą jest łatwość przerywania w dłoniach beż używania dodatkowych narzędzi. Sprawdź odcinek e-doradcy.

Taśma Strong: Szybka i trwała naprawa


Taśmę można zastosować wszędzie tam gdzie potrzebne jest szybkie i trwałe łączenie bądź uszczelnienie kilku elementów. Można jej użyć do łączenia różnych materiałów, naprawy uszkodzonych rur i węży oraz docelowych napraw. Charakteryzuje się wysokim stopniem przyczepności do różnego typu powierzchni. Taśma odporna jest na wszystkie warunki pogodowe, można ją stosować od -10 do +60 stopni. Składa się z czterech warstw, które czynią ją najmocniejszą taśmą naprawczą na rynku. Dodatkową zaletą jest łatwość przerywania w dłoniach bez dodatkowych narzędzi. Przekonaj się sam, zobacz odcinek e-doradcy.

Oryginalna Taśma Malarska Blue Dolphin Tapes: Dlaczego powinieneś użyć Taśmy Malarskiej Blue Dolphin Tapes?


Jest odporna na światło i promienie UV, doskonale sprawdza się zarówno wewnątrz jak i na powierzchniach zewnętrznych, zapewnia czyste linie malowania. Specjalnie opracowana formuła kleju sprawia, że farba nie podcieka, a taśma nie przywiera. Taśma nie pozostawia śladów kleju. Może przebywać na powierzchni nawet do 30-stu dni. Jest przyjazna dla środowiska - klej nie zawiera rozpuszczalników. Pozwól, że e-doradca opowie Ci o właściwościach i zastosowaniu taśmy. Zobacz odcinek.

Taśma Tynkarska: Czas na prace murarskie?


Taśma Tynkarska to produkt przygotowany specjalnie dla Ciebie. Chroni powierzchnię przed zabrudzeniem podczas tynkowania. Jest niezwykle trwała, idealnie sprawdza się na powierzchniach zarówno gładkich, jak i chropowatych takich jak: cegła, tynk , drewno, beton, czy kamień. Jest odporna na promienie UV i wysokie temperatury. Nie zostawia śladów kleju. Charakteryzuje się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne i wysoką siłą klejenia. Jednym słowem niezawodna! Sprawdź odcinek e-doradcy.

Taśma Ochronna Zewnętrzna: Malowanie na zewnątrz?


Taśma ochroni nasze profile okienne, futryny i drzwi podczas prac remontowych na zewnątrz. Jest odporna na promienie słoneczne, UV oraz na wilgoć. Nie zostawia kleju. Doskonale sprawdzi się na szkle, plastiku, aluminium, winylu, czy drewnie. Uwaga: Taśma wytrzymuje temperaturę do 60°C i może pozostawać na powierzchniach zewnętrznych nawet 30 dni. Kliknij na odcinek e-doradcy i dowiedz się więcej.

Taśma Zewnętrzna QRP: Solidne zabezpieczenie powierzchni podczas prac na zewnątrz?


Przygotowana w nowatorskiej technologii taśma plastikowa malarska, charakteryzuje się super łatwym przerywaniem w obu kierunkach. Odporna na promienie UV , może pozostawać na powierzchni do 14 dni. Jest wygodna w użytkowaniu i sprawdza się na wielu rodzajach powierzchni zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Idealna do tynkowania, zabezpieczania powierzchni przed malowaniem, mocowania folii oraz do tymczasowych napraw. Taśma przyjazna dla środowiska! Zobacz odcinek e-doradcy.

Taśma Malarska do Krzywizn: Chcesz samodzielnie stworzyć wzory na ścianach według własnego projektu? Czemu nie!


Oto produkt właśnie dla Ciebie. Dzięki wysoko krepowanemu papierowi i specjalnej recepturze kleju, taśma znakomicie chroni powierzchnie o nieregularnych kształtach. Idealna do malowania dekoracyjnego. Pozwala na tworzenie dowolnych kompozycji i wzorów takich jak łuki, okręgi i fale. Taśma używana w programie Weekendowe Malowanie, emitowanym na antenie TVP. Więcej o programie na www.weekendowemalowanie.pl Sprawdź odcinek e-doradcy.

Kurtyna Przeciwkurzowa: Rozpoczynasz remont? Chcesz dobrze zabezpieczyć pomieszczenia, tak, aby kurz nie rozniósł się po całym domu?


Przedstawiamy Ci Kurtynę Przeciwkurzową. Służy ona do oddzielania pomieszczeń podczas prac remontowo - budowlanych. Kurtyna zapobiega przedostawaniu się kurzu, a dzięki zastosowaniu zamka błyskawicznego pozwala na łatwe przemieszczanie się, bez konieczności demontażu zabezpieczenia. Prosty i łatwy montaż oraz szczelność, daje duży komfort użytkowania. Kurtyna nadaje się do wielokrotnego użycia. Zobacz odcinek e-doradcy.

Wałek Microfibra: Który wałek wybrać spośród tylu ofert producentów? Który okaże się najbardziej przydatny podczas remontu w Twoim domu?


Dokonaj świadomego wyboru z e-doradcą! Wałek wykonany z bardzo chłonnej tkaniny w technologii termofuzji. Możesz go użyć do rzadkich farb emulsyjnych, lateksowych, lazur, bejcy oraz poliureatnów. Najlepszy do malowania ścian i sufitów. Nie chlapie, przeznaczony jest do powierzchni gładkich. Zobacz odcinek e-doradcy.

Wałek Blaufaden: Jedno krycie, gęste farby? Oto wałek dla Ciebie!


Wałek przygotowany specjalnie do pracy z gęstymi farbami lateksowymi, akrylowymi, również z tymi wodorozcieńczalnymi. Wykonany w nowoczesnej technologii termofuzji. Przeznaczony do powierzchni gładkich, pozostawia gładką strukturę. Jedno krycie, idealny do malowania ścian i sufitów. Zobacz odcinek e-doradcy.

Pędzel Angielski Dolphin: Dlaczego ten?


Masz przed sobą profesjonalny pędzel do malowania, przeznaczony do każdego rodzaju farb. Pozwól, że e-doradca przedstawi Ci właściwości i zastosowanie wybranego produktu.

Zestawy Malarskie do Malowania Dekoracyjnego: Zanosi się na remont?


Masz przed sobą wszystkie niezbędne akcesoria, których potrzebujesz podczas malowania, spakowane w jeden zestaw. Do wyboru Zestaw Łuki i Okręgi lub Zestaw Pasy i Kwadraty. Zestawy zawierają taśmy, wałki oraz pędzle do tworzenia wybranych wzorów, niezbędne do samodzielnej realizacji projektów. Taśma malarska niebieska gratis! Zobacz odcinek e-doradcy.